HAKKIMIZDA

Şirketimiz faaliyetine iki hekim ortaklığında kurularak başlamıştır. Kurulduğu günden bu yana etik değerler ile çalışmalarını sürdürmüştür. Başlangıç aşamasında risk analizleri, acil eylem planları ve çalışanlara iş güvenliği eğitimi hizmetlerinde bulunmuştur. Şirketimiz 10.12.2013 tarihinde T.C. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü Ortak Sağlık Güvenlik Birimi yetkilendirme belgesini almaya hak kazanmıştır. Yetkilendirme belgesini aldıktan sonra faaliyetini genişleterek, işyerlerine işyeri hekimi, iş güvenliği uzmanı ve diğer sağlık personeli hizmeti sunmaya başlamıştır.

Hedefimiz;
‘’En az meslek hastalığı ve iş kazası ile hizmet vermek ve tüm firma çalışanlarına sağlıklı ve güvenli çalışma ortamı hazırlamaktır.’’

Ekibimiz sizlere kaliteli, bilimsel ve teknolojik argümanlarla hizmete hazırdır. Sizler bizimle çalışmaya hazır mısınız?

  • slide
  • slide
Hizmetlerimiz
  • Danışmanlık Hizmetleri

  • İş Sağlığı Hizmetleri

  • Risk değerlendirme

  • İş Güvenliği Hizmetleri

Misyonumuz

 

Güzel ülkemiz maalesef iş sağlığı ve güvenliği konusunda avrupada sonuncu, dünyada sondan 3. sırada yer almaktadır. Bu sebeple biz Alan İş Sağlığı ve Güvenliği çalışanları olarak, ülkemizde iş sağlığı ve iş güvenliğini bilimsel ve etkili çalışmalar yaparak, yukarılara taşımak istiyoruz.

Şunu biliyoruz ki, her şeyden önce işçi bir insan ve onu evinde bekleyenler var.

Ekibimiz

Gülay ARSLAN

İş Güvenliği Uzmanı

İş güvenliği eğitmeni
gulayarslan@alanosgb.com

Dr.Ömer ŞAHİN

Genel Koordinatör

İşyeri Hekimi
omersahin@alanosgb.com

Ufuk BARAK

Pazarlama direktörü

Müşteri temsilcisi
ufukbarak@alanosgb.com